Херсонська волонтерка проводить майстер-класи для дітей-сиріт

Херсон, майстер-класи, Борсук
ХерсонкаАнна Борсук бере участь у Всеукраїнському челенджі "Навчай українською", який стартував 5 листопада і триватиме 21 день. Кілька років дівчина проводить майстер-класи у Центрі соціально-психологічної реабілітації для дітей. На одному з таких заходів побувало Суспільне.

Анна у Центрі проводить українською друге заняття. У челенджі, говорить, бере участь залюбки, бо давно шукала можливості підтягнути рівень знання мови. Діти пропозицію підтримали радо.

"Я багато спілкуюсь з дітьми, дорослими, і на цих заходах ми спілкуємось російською мовою. Для мене це став виклик, напевно, відступити від комплексів. Ми боїмось не самої мови. Вона милозвучна, гарна. Боїмось бути смішними, щось неправильно сказати, зробити й так далі", - говорить Анна Борсук.

Волонтерством Анна займається 5 років. Говорить, все почалось зі знайомства з президентом Херсонського клубу волонтерів Володимиром Сагайдаком.

"Почала брати участь у його проєктах з дітьми сиротами. Потім познайомилась з цікавими людьми, які займаються волонтерством. За пару років у мене з’явились свої проєкти", - каже волонтерка.

Рукоділля, створення прикрас, театральне мистецтво. Ці знання Аня передає дітям, але головне, говорить, у цьому процесі – спілкування та соціалізація.

"Іноді дітям потрібна порада. Для мене волонтерство - не просто прийти подарувати іграшку. Для мене головне – спілкування, щоб у майбутньому з’явились друзі, інше бачення життя", - говорить Анна Борсук.

Нині у центрі майже 40 дітей. Це - сироти, діти позбавлені батьківського піклування та ті, чиї родини опинились у складних життєвих обставинах. Для них спілкування з волонтерами – важлива частина життя, розповідає директор центру Володимир Сагайдак.


"Зустріч з волонтерами, їх історії життєві, вони соціалізують дітей і допомагають їм бачити позитивний приклад, як можна правильно жити", - говорить директор.

Після завершення челенджу, говорить Анна, і далі спілкуватиметься з дітьми українською.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів