На Херсонщині виставлено на продаж зношений газопровід

херсон, газопровід, аукціон
Ділянка газопроводу середнього тиску, яка виставлена на приватизацію на платформі “Прозорро.Продажі”, розташована у м. Нова Каховка. Її балансоутримувачем є ПАТ "Південний електромашинобудівний завод". Протяжність газопроводу складає 614 погонних метрів. Зараз він відключений, відрізаний від основної мережі та не експлуатується.


Газопровід споруджено у 1992 році. За інформацією Регiонального вiллiлення Фонду держмайна в Херсонськiй областi, АРК та м. Севастополi, його елементи суттєво деформованi, метал на поверхнi має ipжaвi плями. Захисне лакофарбове покриття перебуває у критичному стані: вiдставання, пухирi, сильнi подряпини. Фундамент та опори газопроводу частково, а мiсцями повнiстю, зруйнованi.

Загалом об'єкт перебуває в аварiйному стані та не може бути допущений до подальшої експлуатацii на робочих параметрах, адже його фізичне зношення сягає 80 - 90%.

Чи зацікавить когось таке майно - покаже час. Наразі ж відомо, що його стартова ціна - 174 тис. гривень. До того ж аукціон проводитиметься з умовами. Дотримання цих умов після приватизації контролюватимуть фахівці Фонду держмайна. Торги призначено на 30 листопада поточного року.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів