На Херсонщині проводиться фітосанітарний та ветеринарний моніторинг

херсон, моніторинг, держпродспоживслужба
У Скадовському районі спеціалістами Управління фітосанітарної безпеки продовжується моніторинг посівів озимих культур з метою виявлення фактів порушення вимог чинного законодавства при застосуванні засобів боротьби з мишоподібними гризунами та встановлення площ заселених цим шкідником. В результаті обстежень отруйних принад на поверхні ґрунту не виявлено.

При зустрічі з керівниками господарств усіх форм власності спеціалістами Управлінням фітосанітарної безпеки проводиться роз’яснювальна робота з наданням рекомендацій по застосуванню родентицидів в боротьбі з мишоподібними гризунами.

З початку листопада 2021 року проведено моніторинг 806 га площі району, в тому числі разом з фахівцями Скадовської районної державної лікарні ветеринарної медицини.

Під час моніторингу фахівцями Скадовської районної державної лікарні ветеринарної медицини встановлено, що дика птиця на обстежених територіях без клінічних ознак захворювання, загиблих представників фауни не встановлено.

Також триває роз’яснювальна робота спеціалістами лікарні ветмедицини серед населення та власників сільськогосподарської птиці щодо недопущення розповсюдження грипу птиці. Проводиться щоденний клінічний огляд птиці на мисливських угіддях Скадовського району.


Активна робота в цих напрямках продовжується та знаходиться на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів