Студентам медичного факультету ХДУ вручили сертифікати іспиту КРОК

медфак, студенти, КРОК
15 листопада на медичному факультеті Херсонського державного університету відбулася знакова й довгоочікувана подія – вручення сертифікатів про результати складання тестового компоненту єдиного державного кваліфікаційного іспиту КРОК.

«Цей сертифікат – ваш КРОК у майбутнє» – такими словами привітав ректор ХДУ Олександр Співаковський студентів, які вперше в історії університету подолали випробування і сьогодні отримують довгоочікувані сертифікати. Він упевнений, що складання єдиного державного кваліфікаційного іспиту КРОК1 – найскладніший етап: «Цей іспит – еталон чесності. І якщо ви його подолали – це означає, що ми гарантуємо суспільству, що освіта в Херсонському державному університеті дійсно відповідає стандартам», – зазначив Олександр Співаковський. Також він відзначив найкращих студентів грошовими преміями.

На цьому приємні нагороди не закінчилися. У ході урочистостей студентам-волонтерам медфаку, які допомагали медичним працівникам вносити дані про вакцинацію, отримали листи-подяки від головної лікарки Херсонської міської клінічної лікарні імені Є.Є.Карабелеша Алли Малицької та головного державного санітарного лікаря Херсонської області Юрія Ромаскевича. Майбутні лікарі – наші студенти – виявили високий рівень організованості, культури, милосердя, пунктуальності та довели, що відповідають високому призначенню – допомагати людям.

Заступниця декана медичного факультету Мар’яна Мітяй зазначила, що сьогодні для майбутніх медиків дійсно радісний і хвилюючий момент: «В цій аудиторії ви здавали свій перший КРОК, хвилювалися, щось згадували. Тут були пережиті моменти страху, а сьогодні – радісний момент, момент отримання сертифікатів.

Зазначимо, тестовий компонент єдиного державного кваліфікаційного іспиту КРОК проводився вперше на базі Херсонського державного університету, його результат склав 72% успішності.

Пресцентр ХДУ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон