На Херсонщині завершують будівництво сільських амбулаторій

херсон, амбулаторії, будівництво
До кінця поточного року в області мають завершити проєкти з будівництва амбулаторій у сільській місцевості. На сьогодні вже споруджено 22 заклади із запланованих 26. На чотирьох об'єктах ще тривають роботи.

Як доповів під час селекторної наради в Херсонській облдержадміністрації директор Департаменту інфраструктури ОДА Роман Діденко, 16 амбулаторій вже передані на баланс сільським, селищним і міським радам. У Тарасівській, Роздольненській та Великокопанівській амбулаторіях роботи виконані на 95%:

Порядком надання субвенції на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості проєкти будівництва підлягають обов’язковому співфінансуванню з місцевих бюджетів у розмірі не менше, ніж 10 % їх вартості. На сьогодні потреба в обов’язковому співфінансуванні становить 3,2 млн гривень», - повідомив Роман Діденко.

Щодо коштів субвенції, які не будуть використані до кінця поточного року, то, згідно з чинним законодавством, їх повернуть до державного бюджету.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів