Чи спроможна Херсонська ОДА забезпечити подачу тепла в школи та лікарні?

Херсон, ОДА, облрада
Ще 20 жовтня фракція "Батьківщина" ініціювала засідання профільної комісії облради, яка прийняла рішення зобов’язати Херсонську обласну державну адміністрацію надавати інформацію, скільки закладів освіти направили заявок на укладання договорів з НАК "Нафтогаз" і скільки договорів по факту укладено.

На сьогоднішній день ні договорів, ні газу немає. Більше того, не всі заклади подали заявки на підписання договорів на отримання газу: із 218 закладів, що опалюються газом, ще 69 навіть не подали документи.

Зазначимо, що ще 15 жовтня уряд запевнив, що протягом декількох днів школи та лікарні міст і селищ будуть забезпечені газом. Але це зобов'язання владою не виконано.

Партія "Батьківщина" вимагає скликання позачергової сесії Херсонської обласної ради, щоб керівництво ОДА прозвітувало коли буде газ і пояснило, чому робота пов’язана із укладанням договорів на постачання газу, була провалена.

- Закликаємо всіх депутатів обласної ради поставити свій підпис за скликання позачергової сесії!

ХОО ПП "Батьківщина"
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів