В Херсоні дорожчає опалення: для кого підвищать тарифи

херсон, опалення, тарифи
На сайті міської ради оприлюднено проект рішення виконавчого комітету про підвищення тарифів КП “Херсонтеплоенерго”. Вартість опалення зросте для бюджетних установ та інших споживачів.

Як вказано в документі, для “бюджетників” тариф буде складати 3228,97 гривень за гігакалорію (зараз складає 2986,55 грн). Для інших споживачів гігакалорія коштуватиме 4364,95 грн (зараз – 3012,79 грн). Варто додати, що про перегляд тарифів для бюджетних установ раніше заявили чиновники міськради.

Натомість, вартість опалення для населення не зміниться. Тариф залишиться тим самим, який встановив виконком у вересні цього року, підвищивши його до 1937,23 грн/Гкал. І це при тому, що можновладці з усіх ЗМІ заявляли про те, що тарифи на опалення змінюватися не будуть.

Додамо, що раніше комунальне підприємство “Херсонтеплоенерго” заявило, що планує брати черговий кредит на виплату зарплат своїм працівникам. А на фоні підвищення тарифів на опалення для бюджетних установ чиновники міської ради заявили, що в бюджеті Херсона немає коштів на опалення в школах міста.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів