Які документи потрібно мати щоб виїхати за межі Херсонщини

Херсонщина, нові правила, документи
З 21 жовтня в Україні вступили в дію нові правила перевезення пасажирів. При собі треба мати негативний ПЛР-тест на коронавірус або довідку про щеплення. Обмеження ввели через епідситуацію з поширенням COVID- 19. Як дотримуються нових карантинних норм на Херсонщині - дізнавалось Суспільне.

Анатолій Рева приїхав на херсонську міжміську автостанцію і на платформі Анатолій чекав на свій рейс до Миколаєва. Говорить, про обмеження чув, сертифікат про щеплення має.

Щодоби з міжміської автостанції відправляється у середньому 250 рейсів, зараз - менше, розповідає диспетчерка Крістіна Єріна. Від сьогодні для пасажирів - нові правила.

"Пасажири, які хочуть їхати міжміськими, міжобласними та міжнародними маршрутами повинні мати довідку про щеплення, або негативний ПЛР, або довідку хоча б про одне щеплення", - розповіла Крістіна Єріна.


Біля автобусу Херсон - Мелітополь водій Володимир Іванченко демонстрував власний негативний ПЛР - тест та озвучував пасажирам нові вимоги. Говорить, на роботі сказали, що мають бути довідки про щеплення або негативний тест на 72 години, інакше штраф - 17 тисяч.

Юрій Волков їде на похорон дружини. Щеплення зробив, але сертифікат у сімейного лікаря не брав. Говорить, двічі щепився, щеплення в мене є, сертифікат не брав, бо йому не казали.

Всі, хто мав документи, в автобус потрапили. На сусідній платформі до посадки пасажирів готується водій автобуса сполученням Херсон-Берислав Сергій Смолієнко. Про нові правила знає, та й до цього, говорить, карантинних обмежень на своєму маршруті дотримувався. Каже, маски та сертифікати є, возять лише за кількістю сидячих місць.

З восьмої години на автовокзалі чергують патрульні поліцейські. До їх повноважень перевірка сертифікатів не входить, розповідає лейтенант Євген Шевченко.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон