У Херсонському держуніверситеті активно проходить вакцинація

ХДУ, вакцинація, викладачи
Наразі у Херсонському державному університеті відбулося вже чотири сесії вакцинації. Серед охочих отримати «імунітет» від коронавірусної інфекції не лише викладачі та співробітники, а й здобувачі вищої освіти.

Станом на сьогодні, 13 жовтня, у Херсонському державному університеті вакциновано 17,1% здобувачів вищої освіти. І кількість охочих з кожним днем зростає.

Активно долучаються до щеплення студенти ІV курсу, які вже незабаром вийдуть на практику в заклади освіти та державні установи, де вакцинація є обов’язковою! Адже на практиці вони не в статусі студентів, а стажерів-практикантів. Тож мають відповідати вимогам закладу і, звісно, убезпечити себе від можливого зараження COVID-19.

Крім того, Херсонський державний університет цілеспрямовано рухається до позначки 100%! Так, за останніми даними вакциновано 92,7% науково-педагогічних працівників. Загалом щепилися 90,8% викладачів та співробітників університету.

Зазначимо, що 18 жовтня відбудеться щеплення другою дозою майже 150 співробітників! А 20 жовтня нa бaзi мeдичнoгo цeнтpу XДУ у гуpтoжитку №3 стартує чергова сесія вакцинації для всіх охочих.

Вже з 18 жовтня в Херсонському державному університеті планують повернутися до звичного режиму роботи.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів