На Херсонщині виставили на онлайн-аукціон дослідно-промислове підприємство

херсон, приватизація, підприємства
Рожеві озера на Кінбурнській косі – не лише знаменита туристична локація, але й діючі соляні промисли!

Тут добувають сіль методом поетапного випаровування морської води, яка спершу проходить через каскади природних озер, а згодом потрапляє в штучні басейни. У цих водоймах під дією сонця вода випаровується і, в результаті, утворюються кристали солі. За такою давньою технологією Геройське дослідно-промислове підприємство працює з 1898 року.

На жаль, метод добування солі – не єдине, що залишається незмінним на виробництві протягом багатьох років. Застаріле обладнання, «гори» нереалізованої солі і накопичення боргів стали звичними явищами для соляного промислу у Геройському.

Підприємство потребує залучення додаткових інвестицій, якісних управлінських рішень, розуміння сучасних ринкових умов і конкуренції. Все це може появитися на Геройському дослідно-промисловому підприємстві після його приватизації. Інформує ФДМУ у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

ДП «Геройське дослідно-промислове підприємство» виставлено на приватизаційний онлайн-аукціон, який має відбутися 22 жовтня зі стартовою ціною 6,1 млн грн. Новий власник буде зобов’язаний зберегти профіль підприємства – добування солі.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів