На Херсонщині голові Новотроїцької громади урізали зарплату

Херсонщина, громада, голова
Про це розказав сам Новотроїцький селищний голова Петро Збаровський під час зустрічі з громадою, що відбулася 27 вересня, - повідомляє Новий Візит.

Присутні на зустрічі підняли питання заробітних плат посадовців селищради. На що Збаровський повідомив, що в рік на утримання місцевих чиновників потрібно 27 млн грн, а його зарплата складає “30 з хвостиком” тисяч гривень.

Це викликало невдоволення в залі та обурення окремих жителів Новотроїцького. Петро Збаровський намагався пояснити, що після ліквідації сільських рад фонд оплати плати посадовців знизився майже вдвічі (раніше Збаровський зізнавався, що його зарплатня складає 50 тісяч на місяць). Проте люди порівнювали такі зарплати з мізерними пенсіями.

А далі не стримався вже мам голова Новотроїцької громади - Збаровський жваво піднявся зі стола емоційно записав: “Ви хочете, щоб керівник працював даром? Де ви таке бачили? Оце потрібно все це слухати, що ви виливаєте... і даром? “

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів