У Херсоні відбувся шкільний "Олімпійський тиждень"

Херсон, спорт, свято
У Херсоні, в рамках «Олімпійського тижня» у закладах освіти міста відбулися різноманітні та цікаві спортивні заходи.

У Херсонській початковій школі №7 пройшов олімпійський урок за участю вихованців гуртка «Контактного карате» Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Анатолій Абельмазов) та срібної призерки Параолімпійських ігор Токіо-2020 Яни Лебедєвої.

Учні ліцею журналістики, економіки та правознавства здійснили традиційну екскурсію на факультет фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету. Найбільший захват у школярів викликала зустріч з колишнім учнем ліцею, а нині студентом 4 курсу факультету фізичного виховання та спорту Захаром Жижко.

Титули Захара приємно вражають: майстер 2 дану з рукопашного бою, чемпіон кубка України з Козацького двобою, призер та чемпіон з бразильського джиу-джитсу, рукопашного бою, тренер з рукопашного бою та самозахисту. Ліцеїсти із задоволенням взяли участь у майстер-класі із самооборони, який провів Захар.


У гімназії №16 до кожного класу на годину спілкування завітали видатні спортсмени Херсонщини, які поділилися досвідом з учнями, розказали, як спорт змінив їх життя на краще. Тут було проведено спортивну гру «Зупинка у місті здоров’я», гру-квест «За здоровий спосіб життя»; та майстер-класи зі спортивного орієнтування, вільної боротьби та рукопашного бою, а завершилося все змаганнями з волейболу та піонерболу серед учнів.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів