Працівників херсонських роботодавців навчають наставництву

наставництво, центр зайнятості
Роботодавці міста Херсона виявили бажання скористатися послугою державної служби зайнятості. Йдеться про навчання наставників (внутрішніх тренерів) з числа працівників підприємств та організацій.

Спеціалісти Херсонського міського центру зайнятості проводять відповідну інформаційно-роз’яснювальну роботу з місцевими роботодавцями різних форм власності для сприяння запровадженню наставництва. Ця форма передбачає навчання безпосередньо на робочому місці шляхом передання досвідченими працівниками набутого досвіду і знань особі, яка потребує професійного навчання.

За результатами проведеної роботи 6 роботодавців вже виявили бажання навчати своїх робітників, керівників структурних підрозділів та фахівців. Опанувавши нові знання, підготовлені фахівці зможуть задовольнити потребу роботодавця в удосконаленні навичок своїх працівників і необхідність у безперервному професійному навчанні та постійному підвищенні рівня кваліфікації персоналу.

Пілотна група розпочне дистанційне навчання з 27 вересня на базі ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти ДЦЗ».

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів