На Херсонщині відвідувачам центрів вакцинації вручають квитки до дельфінарію

медики, квитки, акварель
З настанням осені значно пожвавилась робота центрів та пунктів вакцинації населення з метою запобігання захворюванню на COVID-19.

І це цілком зрозуміло, оскільки з початком перших холодів значно зростають ризики для організму. Отож саме час скористатися необхідними профілактичними заходами, які надаються безкоштовно. Медики кажуть: у ці дні особливо активно вакцинуються мешканці Скадовської та Голопристанської міських громад, повідомляють у Скадовській райдержадміністрації.

Тут, як відомо, триває акція, яку започаткувала ініціативна група «Скадовськ без ковіду» - надати можливість для перегляду вистави дельфінарію «Акварель» кожному 500-му вакцинованому. У Голій Пристані днями призовий сертифікат отримав уже п’ятий учасник, а у Скадовську вручено вже шість сертифікатів для перегляду вистави з дельфінами та морськими котиками.

Незабаром спеціальні квитки знову отримають ті громадяни, що подбали про захист від небезпечної хвороби не лише себе, а й близьких. Зрештою, вакцинація – це турбота про всіх і кожного. Тому не зволікайте – запрошуємо з метою своєчасної турботи про своє здоров’я і самопочуття зробити щеплення за місцем проживання.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів