У Херсонському держуніверситеті діє освітня платформа у рамках театрального фестивалю

ХДУ, платформа, театр
У науковій бібліотеці Херсонського державного університету відбулося відкриття освітньої платформи у межах ХХІІІ Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії». Протягом тижня студенти нашого освітнього закладу матимуть унікальну можливість долучитися до майстер-класів, тренінгів та лекцій від провідних режисерів, сценаристів, хореографів та професійних коучей.

«Мельпомена Таврії» – це міжнародний театральний фестиваль, який щорічно відбувається у Херсоні. Метою фестивалю є популяризація мистецтва, обмін досвідом між творчими колективами, ознайомлення глядачів із найцікавішими виставами театрів із різних областей України та інших країн.

Низка мистецьких заходів у Херсонському державному університеті проводиться з метою культурного розвитку здобувачів вищої освіти. Адже молодь – це рушійна сила сучасності.

Вчора студентство нашого освітнього закладу долучилося до творчої зустрічі з письменником і дантистом Степаном Манукяном під назвою «Ніколи не кидайте на півдорозі свої мрії, бо хтось підбере їх і здійснить замість Вас». Молодь вразили важливі настанови про шлях до успіху та рух вперед. Також Степан Манукян подарував авторську книжку найактивнішій студентці факультету української й іноземної філології та журналістики Василині Климук.

«Дуже приємною несподіванкою для мене стало те, що я отримала в подарунок книгу Степана Манукяна, впевнена, що вона принесе мені користь. Враження від зустрічі дуже позитивне. Тож планую і надалі відвідувати такі заходи у межах «Мельпомени Таврії», – зазначила студентка.
Також молодь ознайомилася з авторськими віршами поета Олександра Ірванця «Все як раніше, лише імена змінилися», який заворожив слухачів своєю неповторною манерою читання, жвавою бесідою та майстерним перекладом.

У межах освітньої платформи відбувся майстер-клас для акторів «Пластичний театр» від випускниці Херсонського державного університету, а нині режисерки Влади Бєлозоренко. Учасниками заходу стали студенти спеціальності «Культурологія», актори місцевих театрів та звичайні херсонці.

Сьогодні на освітній платформі у межах фестивалю «Мельпомена Таврії» студенти Херсонського державного університету побувають на презентації роману, навчатимуться писати хіти та найкращі п’єси у світі, а також познайомляться з творчими рядками видатного поета.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів