У Херсонському держуніверситеті буде новий сучасний ліфт

Херсон, ліфт, ХДУ
Сучасному ліфту, який забезпечить доступність та безбар’єрність освітнього простору у 5-му корпусі Херсонського державного університету, бути!, - з радістю повідомив ректор ХДУ Олександр Співаковський:

- Дякуємо депутатам Херсонської міської ради, міському голові Херсона Ігорю Колыхаеву, голові фракції «Європейська солідарність» у міськраді Івану Глухову за те, що сьогодні на сесії підтримали виділення субвенції державному бюджету на реалізацію заходів доступності для маломобільних груп населення на суму 1,5 мільйони гривень для нашого університету. Відповідні зміни внесені до Програми економічного і соціального розвитку Херсонської міської територіальної громади на 2019-2021 рік.

Це важливий крок у забезпеченні розвитку університету, створення гідних умов для роботи та навчання. Проєкт передбачає не тільки встановлення підйомнику, але й будівництво пандусів, розширення дверних пройомів, прибирання порогів, тобто комплексне вирішення питання доступності навчального корпусу.

Дякую проректору Максиму Віннику за підготовку документів по цьому важливому об’єкту, проректору Сергію Кузнецову за особисту присутність на сьогоднішній сесії. Рухаємось разом далі!, - запевнив Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів