У Херсонському держуніверситеті відбулася посвята в студенти медичного факультету

ХДУ, медфакультет, студенти
Напередодні Дня знань на площі перед головним корпусом Херсонського державного університету відбулася посвята у студенти медичного факультету. Дружня університетська родина прийняла у свої обійми 35 першокурсників медфаку.

В урочистій обстановці юнакам та дівчатам вручили білі халати, та всі разом вони дали клятву вірності медичній справі й відповідальному ставленню до найважливіших цінностей людини – життя та здоров’я. Відтепер першокурсники будуть служити медицині, її закони будуть для них святі, а білі халати будуть для них найголовнішим атрибутом одягу на все подальше життя!

На захід завітали ректор ХДУ Олександр Співаковський, проректори, декани, батьки та, звісно, молодь старших курсів.

Вітаючи першокурсників, ректор наголосив, що три роки тому університет отримав ліцензію на відкриття відповідної освітньої програми і з того часу невпинно її розвиває. У грудні 2020 було відкрито навчально-дослідницьку морфологічну лабораторію, на створення якої було витрачено 1 мільйон гривень з фонду ХДУ.

Особливістю лабораторії є надсучасний інтерактивний анатомічний стіл високої роздільної здатності. Крім того, налагоджені тісні контакти зі стейкхолдерами, студенти проходять практику у кращих медичних закладах області. Керівництво університету робить усе, аби забезпечити можливість капіталізації для молоді.

«Ми плануємо й надалі вкладати кошти у розвиток матеріально-технічної бази факультету й університету в цілому. Студенти повинні мати якісний доступ до знань, які стануть у нагоді у майбутній професійній діяльності», – наголосив Олександр Співаковський та побажав першокурсникам гідно пройти складний шлях здобуття професії, отримати знання для майбутнього розвитку та стати такими фахівцями, яким пацієнти будуть вдячні за збереженя життя та здоров’я.

Деканесса факультету Наталія Шахман зазначила: «Ви обрали складну дорогу, вирішивши стати професіоналами лікарської справи! Сподіваюся, ви розумієте ступінь вашої особистої відповідальності перед майбутньою професією».

В урочистій обстановці першокурсники дали клятву студента-медика й присяглися присвятити все життя благородній справі – боротьбі за здоров’я людини, гідно працювати та бути прикладом іншим та вдягнули білі халати.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів