На Херсонщині катастрофічна ситуація з набором на вчительські спеціальності

Співаковський, набор, вчительські спеціальності
Про це сьогодні, 26 серпня, на обласній конференції педагогічних працівників «Освіта Херсонщини-30: складові успішності – безбар’єрність і якість» заявив голова постійної комісія з питань розвитку людського капіталу, міжнаціональних відносин, науки, культури, фізичної культури і спорту, освіти і свободи слова та інтелектуальної власності Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ:

- Взяв участь в обласній конференції педагогічних працівників «Освіта Херсонщини-30: складові успішності – безбар’єрність і якість».

Скористався нагодою та звернувся до народного депутата України Павла Павліша щодо введення в дію постанови Кабміну номер 822 від 10 липня 2019 року, яка передбачала виконання закону «Про освіту» і механізм фінансування посадового окладу вчителя-початківця на рівні 4-х прожиткових мінімумів (з 1 липня 2021 року для працездатних осіб це 2379 грн).

Дію постанови призупиняють не перший рік, тому молодий вчитель отримує зарплату меншу за мінімальну. Тож ми чудово розуміємо, що у педагога нема гідної мотивації, а у молоді відповідно нема бажання вступати на вчительські спеціальності.

Саме на аналізі вступної кампанії у розрізі набору на вчительські спеціальності зупинився у своєму виступі. На жаль, ситуація катастрофічна. Молодь не хоче працювати в школах і ми втрачаємо баланс поколінь, без якого неможливий сталий розвиток.

Більш детально дивіться у відео та на слайдах презентації:
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів