Олешківську стоматологічну поліклініку ліквідували

Олешки, стоматологічна поліклініка, Потоцький
Це сталося сьогодні, 5 серпня на позачерговій сесії Олешківської міської ради, - повідомив депутат міськради Павло Потоцький:

- Не зважаючи на порушення Закону України "Про доступ до публічної інформації" та Регламенту міської ради було прийнято рішення про ліквідацію КНП "Олешківська стоматологічна поліклініка".

Після голосування Олешківський міський голова зазначив, що це мінус одна головна біль Олешківської ОТГ…

На мою думку гарне вирішення проблеми, навіщо думати як зберегти заклад, краще просто ліквідувати. Не допоміг і новопризначений керівник цього закладу, якого призначив міський голова, учора не витримавши подав заяву про звільнення.

Проанонсував міський голова ще й звільнення найближчим часом близько 120 працівників КНП "Олешківська багатопрофільна лікарня".

Впевнений, що це не останні звільнення працівників комунальних закладів, бо гроші громади будуть економити саме на них, адже на своїх зарплатнях керівники Олешківської міської ради економити не збираються, - зауважив Павло ПОТОЦЬКИЙ.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів