Наукове товариство ХДУ представлено на Всеукраїнському форумі Рад молодих учених

ХДУ, форум, молоді учені
З 3 по 5 серпня в Івано-Франківську на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника проходить перший етап ІІ Всеукраїнського форуму Рад молодих вчених. Голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Херсонського державного університету Тамара Мандич долучилася до участі в онлайн-форматі.

У перший день форуму у понад тригодинній дискусії відбувалося обговорення ключових питань - Модельної регіональної (територіальної) програми науково-технічного розвитку та досвіду діяльності рад молодих учених на обласному рівні.

За словами Тамари Мандич, участь у форумі дозволяє окреслити перспективні вектори діяльності Наукового товариства як у межах університету, так і в Херсонщини загалом. Презентована Модельна регіональна (територіальна) програма науково-технічного розвитку після її узгодження та затвердження зможе стати орієнтиром для підтримки та промоції молодих учених Херсонщини, інструментом фінансування та заохочення науковців. А також відкриє нові можливості для участі у конкурсах, преміях чи здобуттях стипендій.

Доповіді спікерів, у яких висвітлено специфіку функціонування рад молодих учених при обласних державних адміністраціях або потенційну взаємодію відповідних рад у різних закладах вищої освіти допомагають перейняти досвід, побачити формати співпраці, нестандартні підходи і традиції, що формуються внаслідок командної та тривалої роботи науковців.

Тамара Мандич розповідає, що надалі планує представляти Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених нашого освітнього закладу на другому етапі ІІ Всеукраїнського форуму Рад молодих вчених, що відбудеться наприкінці вересня. Тож робота молодих учених не припиняється, а літо стає плідним періодом для народження нових ідей і реалізації планів!

Пресцентр ХДУ

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів