Юні спортсмени з Херсона вибороли срібні нагороди на Кубку «Закриття сезону» з футзалу, що відбувся серед команд Миколаївської та Херсонської областей.
У змаганнях взяли участь 12 команд у віковій категорії 2011–2012 років народження. Друге місце здобула команда дитячо-юнацької спортивної школи «Херсон».
Підготовкою гравців займалися тренери Василь Чернявський та Валерій Бобрусь.
Херсонці вітають юних футзалістів із високим результатом і бажають їм подальших перемог, нових спортивних досягнень та впевненого руху до нових вершин.