На Херсонщині планують створити муніципальний футбольний клуб

Нова Каховка, футбол, Георгієв
Відповідний проєкт рішення зареєстрований на офіційному сайті Новокаховської міської ради. Повна назва запропонованого КП - некомерційне підприємство «Муніципальний футбольний клуб «Нова Каховка» Новокаховської міської ради.

Керівнику футбольного клубу надають право укласти відповідний договір на прийняття права на спортивні результати Громадської організації Новокаховський спортивний клуб «ЕНЕРГІЯ».

Основною метою створення та діяльності муніципального клубу прописано становлення і розвиток футбольної команди всеукраїнського та міжнародного класу, діяльність з підвищення спортивної майстерності футболістів-професіоналів та юних футболістів, налагодження, здійснення і підтримання дружніх зв'язків між командами, підготовка команди клубу до участі в чемпіонаті України серед професіональних команд першої та другої ліг, у чемпіонаті Дитячо-юнацької футбольної ліги України та інших чемпіонатах.

А для цього клуб планує стати членом Об’єднання футбольних клубів «Професійна футбольна ліга України» та у своїй діяльності має керуватись Статутами Української Асоціації футболу, Професійної футбольної ліги, Херсонської обласної асоціації футболу.

Директор підприємства призначається на посаду та звільняється розпорядженням міського голови. До речі, саме директор визначає посадові оклади працівників. Гранична чисельність штату – 26 одиниць.

Сергій ГЕОРГІЄВ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів