Студенти Херсонського держуніверситету готові до навчання у європейських університетах

ректорат, іноземні вузи, навчання
14 студентів Херсонського державного університету пройшли університетський відбір для проходження семестрового навчання в європейський університетах-партнерах. Про це доповіла проректорка з інноваційної, міжнародної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи Наталія Кушнір під час засідання ректорату.

Так, за результатами конкурсного відбору для проходження стажування у Поморській академії у Слупську було відібрано 9 студентів, 5 студентів – Університету Адама Міцкевича в м. Познань (Республіка Польща).

За словами ректора ХДУ Олександра Співаковського, один зі стратегічних аспектів розвитку Херсонського державного університету – забезпечення мобільності студентів та викладачів. «Університет активно працює в цьому напрямку – ми не лише підтримуємо зв’язки з університами-партнерами, а й налагоджуємо співпрацю з іншими закордонними університетами. Адже це сприяє капіталізації наших студентів та викладачів, розширенню можливостей для наукового та професійного зростання, набуттю нового європейського досвіду», – зазначає ректор.

1 липня відбудеться конкурсний відбір для проходження навчання протягом I семестру в університеті Альпен-Адрія м.Клагенфурт (Республіка Австрія). Проректорка з інноваційної, міжнародної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи Наталії Кушнір наголошує, що можливість проходження семестрового навчання з отриманням стипендії 2000 євро за семестр мають студенти таких факультетів: української й іноземної філології та журналістики; комп’ютерних наук, фізики та математики; бізнесу і права; психології, історії та соціології; культури і мистецтв.

Також проректорка зазначає, що наразі між нашим освітнім закладом та університетом Альпен-Адрія тривають перемовини щодо організації академічної мобільності студентів та викладачів за програмою Еразмус+.

Пресцентр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів