На Херсонщині хочуть знімати кіно

кіно, Херсонщина, зйомки
Український культурний фонд опублікував реєстр отриманих заявок на програму «Розвиток кінопроєкту».

Серед 296 заявок є кілька, в яких серед міст реалізації фігурує Херсонщина.

Наприклад, один із проєктів передбачає девелопмент ігрового повнометражного фільму для широкої глядацької аудиторії «Спалах». Про що саме буде кіно не зазначається. Проте серед міст реалізації вказані Київ, Одеса, Харків, Львів і одразу дві локації Херсонщини: Раденськ і Лазурне.

Другий проєкт - створення сценарію та біблії персонажів телевізійного серіалу «Люлька». Він планується на чотири серії англійською та українською мовами. Стратегічна мета: створити образ вітчизняного героя детективних історій, який би не поступався світовим аналогам та став спонукальним мотивом для створення циклу фільмів детективно-пригодницького жанру. Міста реалізації: селище Лазурне Херсонської області та село Велика Бугаївка Київської області.

Ще один проєкт – видовищний бойовик у популярному зараз жанрі «альтернативної історії» під назвою «Битва за Крим». Планується створення сценарію і повнометражного фільму з українською і міжнародною прокатною перспективою. Міста реалізації: Київ, Одеса, Херсон, Маріуполь, Миколаїв, Житомир, Кременчук, Дніпро.

«Десята муза» - ще один проєкт, який полягає у створенні ігрового серіалу для широкого кола глядачів. Про що він буде? Про пошук сучасного, актуального Довженка і розуміння його часу через історію Мусейону фільмара. Міста реалізації: Чернігів, Сосниця (Чернігівська область), Київ, Одеса, Харків, Нова Каховка, Глухів (Сумська область).

Якщо якась з цих заявок пройде усі етапи відбору, то можливо, Херсон і Херсонщина стануть локаціями для кінозйомок.

Олена ПІМЕНОВА
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів