Херсонців запрошують на театральний фестиваль

театральний фестиваль,Молоко,Херсон
Фестиваль театрів “Молоко” заснований у Одесі і цьогоріч проходитиме у трьох містах — Одеса, Херсон, Миколаїв. Один з його організаторів Михайло Журавель каже, принципово необхідно популяризувати український контент.

“Відстань — для слабаків. Ми влаштовуємо “театральний безвіз”. Наприклад, на спектакль у Миколаєві збирається цілий автобус глядачів з Одеси. А на постановки, що будуть показані в Одесі, ми з усієї країни продали квитків більше, ніж у самій Одесі”, — хизується Михайло Журавель.

Херсонський обласний музично-драматичний театр ім. Миколи Куліша цьогоріч долучається вперше. Його керівник, народний артист України Олександр Книга зазначає, що фестиваль унікальний вже тим, що знаходиться на повному самозабезпеченні - на жаль, жодна державна структура фінансово не підтримує даний захід. Через це, зазначає відомий херсонським театралам режисер Сергій Павлюк, українські театри не можуть повною мірою розкрити свій потенціал.

У нашому місті фестиваль проходитиме з 3 по 5 липня. Протягом цих днів у театр привезуть вистави:

3 липня - довгоочікувана прем’єра від театру «Ампулка» - «Чуваки не святкують, або Ukrainian» (режисер – Максим Голенко).

Вистава розповідає про життя одного українця під час війни на Донбасі. Організатори обіцяють — емоції, що викликає вистава — від гомеричного сміху до межі «больового порогу свідомості».

Увага! Вистава 16+, використовується ненормативна лексика!

4 липня - фантасмагорія «Майстер і Маргарита» Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Миколи Гоголя (режисер – заслужений діяч мистецтв України Сергій Павлюк, на сцені – 100 людей!).

Це сценічна версія твору, де на перший план виходить лінія Майстра і Маргарити, їхнього кохання. Також залишається тема особистостей, на які впливають різні обставини, епоха, в яку писався роман.

5 липня - комедійна моновистава «Суперстар».

Організатори обіцяють, що ця постановка переверне ваше уявлення про театр. Головний герой вистави, веселий та винахідливий старий, дозволить вам за допомогою звукоімітації включити уяву та посміятись від душі.

Проте, як сказав режисер Сергій Павлюк, вистави необхідно дивитися, а не розказувати про них. Тож, мерщій звертайтесь до кас театру та купуйте квитки на вистави фестивалю “Молоко”.© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів