Херсонські театрали піднімають українські прапори

Колектив Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша працівників культури всіх міст і областей України Вас долучитися до акції «Україна піднімає прапори»

Шановні друзі та колеги!

Колектив Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша завжди займав позицію аполітичності, намагався не допускати політику в стіни театру, чітко розділяти грані політичного і культурного життя, завжди керувався принципами миру, добра і гуманності.

Але, на жаль, останні події, пов'язані з введенням на територію суверенної України озброєних сил Російської Федерації, змушують нас звернутися до Вас із наступною заявою.

Закликаємо всю дружню і єдину театральну сім'ю, працівників культури всіх міст і областей України об'єднатися в думках і помислах та протистояти можливій війні.

Зазиваємо Вас долучитися до акції «Україна піднімає прапори», яка стане відповіддю тому триколоровому беззаконню, яке твориться сьогодні на півдні і сході країни. Пропонуємо всім охочим вивісити національний прапор України на вікні, на балконі, встановити на автомобілі і тим самим виявити свою громадянську позицію.

Театр вже сьогодні пошив велику кількість жовто-блакитних стрічок та прапорів України та готується до флешмобів у Херсоні та області.

Ми хочемо миру і не хочемо війни! Ми хочемо зберегти єдину, неподільну, соборну Україну, невід'ємною частиною якої є Автономна Республіка Крим!

Просимо Вас якомога ширше розповсюдити дане повідомлення у ввірених Вам колективах і не залишатися байдужими до ситуації, що склалася.

Щиро сподіваємося на розуміння та мирне врегулювання конфлікту.

Фото сайту «Херсонское обозрение»

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів