У Генічеському районі відбудеться незвичайний фестиваль

Генічеськ, фестиваль, змагання
Цього літа у Генічеському районі Херсонщини відбудеться фестиваль «Азовська регата 2021», і це буде справжній феєричний і дуже яскравий дебют.

«Азовська регата» - це змагання на саморобних та перероблених із заводських плавзасобах у акваторії протока Тонка у Генічеську.

Основною метою «Азовської регати 2021» є започаткування традиції проведення цього яскравого заходу на щорічній основі, та популяризація нашого курортного регіону Арабатська Стрілка - Генічеськ.

В даному випадку швидкість подолання дистанції є важливим, але не головним критерієм оцінювання. Перш за все вітається максимум креативності назви команди, плавальних засобів, оригінальність творчих та інженерних ідей та їх оформлення. Дозволяється використовувати тематичне та брендоване оформлювання плавзасобу.

«Азовська регата 2021» - це не тільки змагання для спортсменів, а й яскраве шоу для глядачів. Переможців чекають солідні грошові винагороди і цікаві призи від спонсорів фестивалю. А всім відвідувачам гарантоване цікаве та видовищне дійство, а також розважальна інфраструктура фестивалю.

Організатори обіцяють яскраве та видовищне дійство заряджене позитивом та драйвом. Окрім основної програми – перегонів на плавзасобах серед учасників, також передбачені дитячі майданчики, конкурсні програми, зони фуд-кортів та драйвова вечірка.

Основні вимоги до учасників змагань:

- команди складом до 5 чоловік;
- до участі в змаганнях допускаються як повністю саморобні плавальні засоби, так і зроблені на основі заводських моделей, але не більше 4 м завдовжки і виключно на мускульній тязі;
- брати участь можуть команди зі всієї території України;
- внесок за участь становить 1000 грн з команди, ці кошти формуватимуть призовий фонд.

Співорганізаторами виступають Генічеська міська рада і Асоціація гостинності Генічеського району.

На даний момент організатори фестивалю змагань повідомляють, що дати проведення призначено на 5-6 червня. Запрошуємо до участі команди зі всієї України!

P.S. Більше детальну інформацію про фестиваль-змагання «Азовська регата 2021» можна буде прочитати згодом у розширених релізах, а також на сторінках організаторів у соціальних мережах та НА МОРЕ.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон