Херсонські вчителі пройшли курси підвищення кваліфікації в ХДУ

ХДУ, курси, квалифікація
У Херсонському державному університеті відбулося вручення сертифікатів слухачам програми підвищення кваліфікації для педагогічних працівників «Професійно-мовленнєва іміджелогія сучасного вчителя української мови й літератури».

Заняття проходили дистанційно з 9 по 31 березня. Загалом слухачами курсу стали 13 учителів української мови та літератури Херсона.

Сертифікати про проходження курсу підвищення кваліфікації освітянам вручив ректор ХДУ Олександр Співаковський разом з начальницею Управління освіти і науки ХОДА Тетяною Юшко та проректоркою з навчальної та науково-педагогічної роботи Дар’єю ХДУ Мальчиковою.

Вітаючи освітян, Олександр Співаковський наголосив, що Херсонський державний університет – відкритий майданчик для всіх охочих вчитися та розвиватися. Також ректор подякував освітянам за їх вибір – проходити підвищення кваліфікації саме на базі нашого університету.

Тренером курсу та розробником програми з підвищення кваліфікації виступив перший проректор ХДУ Сергій Омельчук. За словами проректора, всі 13 учасників успішно опанували програму.

Також, окрім сертифікатів, всі учасники занять отримали авторський подарунок від Cергія Омельчука – монографію «Навчання морфології української мови на засадах дослідницького підходу: теорія і практика».

Зазначимо, що мета даної програми з підвищення кваліфікації – формування позитивного мовленнєвого іміджу сучасного вчителя української мови й літератури з урахуванням надбань сучасної мовознавчої науки й мовленнєвої практики мовців ХХІ сторіччя.


Пресцентр ХДУ

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів