У Херсонському держуніверситеті створили чат для спілкування з абітурієнтами

ХДУ, абітурієнти, чат
Незабаром стартують вступні перегони. І наразі перед випускниками шкіл стоїть дилема – який майбутній професійний шлях обрати і, звісно, заклад вищої освіти, аби отримати якісні знання.

У Херсонському державному університеті питанням вступної кампанії приділяють значну увагу. Створено чат у Viber для майбутніх вступників. Цей проєкт розроблений для зручності: кожен може поставити будь-яке запитання та отримати ґрунтовну відповідь від співробітників університету.

Ініціатором ідеї виступили співробітники Гуманітарного відділу на чолі з проректором з соціально-гуманітарної та наукового-педагогічної роботи ХДУ Сергієм Кузнецовим.

До платформи для спілкування запросили майбутніх вступників, їх батьків та усіх охочих. Метою розробки такого каналу стало об'єднання абітурієнтів для розповсюдження інформації про Херсонський державний університет та ознайомлення з особливостями цьогорічної вступної кампанії.

Запрошення на вступ до чату було розіслано на електронні адреси усіх шкіл міста та області. Також на сторінці students_оf_ksu (в Інстаграм) можна залишити свій номер телефону. Адміністратори швидко відреагують на повідомлення та особисто долучать кожного до спільноти підтримки.

Пресцентр ХДУ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон