У Херсонському театрі презентували поетичну збірку

Херсон, театр, презентація
У Херсонському обласному музично-драматичному театрі ім М. Куліша до Міжнародного дня театру презентували збірку віршів, присвячених театру.

До збірки увійшли твори прихильників театрального мистецтва глядачі, співробітники театру та творчі люди з інших областей: 29 віршів – 21 поет.

"Нам присилали вірші зі Львова. Дуже різноманітна палітра надісланих віршів. Дуже мрію, щоб вийшла друга збірка, щоб ми могли це втілити", – розповіла авторка ідеї створення збірки віршів, заслужена артистка України Олександра Тарновська.

Авторка вірша про театр, який увійшов до збірки і постійна глядачка театру Олена Піменова, говорить – натхнення прийшло несподівано: "Я довго думала що писати, про когось конкретно чи взагалі. Але натхнення прийшло о 2 ночі, за день до дедлайну. І вірші в мене формуються дивно – з останнього рядка. У мене вірш завершується "Вірю у вашу взаємність". Це – традиційна фраза Олександра Книги", – розповіла Олена.

Директор Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша Олександр Книга розповідає про свої враження від тандему творчості глядачів і служителів Мельпомени: "Театр – такий вид мистецтва, що він не існує без глядача. Енергія перетікає, коли є глядач у залі, а актор на сцені. Ми намагаємось творчу спільноту гуртувати. Сподіваємося, що такий творчий клуб у подальшому збереться", – каже Олександр Книга.

Кожен з авторів поетичної збірки, під час презентації мав можливість продекламувати свій твір.


За матеріалами Суспільний. Херсон
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів