Шевченківський тиждень у Херсонському державному університеті

тиждень, ХДУ, Шевченко
До 207-ї річниці від дня народження видатного українського поета, пророка та Кобзаря на факультеті української й іноземної філології та журналістики Херсонського державного університету проводиться Шевченківський тиждень.

Ініціаторкою та організаторкою заходів виступила доцентка кафедри української філології та журналістики ХДУ Лідія Бондаренко.

Стартом тижня стала філологічна лінійка, проведена в онлайн-режимі. Під час якої керівниця відділу рідкісних та цінних видань Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара Ольга Сак провела віртуальну екскурсію книгозбірнею. Працівниця відділу Діна Бондаренко презентувала присутнім скарби бібліотечного фонду.

Також для всіх охочих відбувся вебквест «Стежками Великого Кобзаря» від студенток Тетяни Домбровсткої та Юліі Самойлової.

Наступним етапом тижня стала онлайн-екскурсія до музею «Заповіту» в Переяславі, яку організували і провели студентки Катерина Горбунова й Аліна Тимів. По завершенню проводилася гра «Мікрофон», під час якої здобувачі освіти мали змогу відповісти на цікаві запитання, що стосувалися екскурсії, та перевірити себе на уважність.

Завідувачка кафедри української філології та журналістики Світлана Климович зазначила: «Сьогодні дуже важливо мотивувати сучасну молодь читати, критично мислити, іноді ламати шаблони й стереотипи в сприйнятті класиків української літератури. Варто завжди пам’ятати пророчі слова Тараса Григоровича: «Борітеся – поборете» чого б це не стосувалося: чи власної незалежності й успішного майбутнього, чи незалежності й само ідентифікації українського народу».

У межах тижня проходили фотоконкурс «Мій Шевченко» та конкурс постерів «11 друзів Шевченка», літературна гра «Маска (Впізнай персонажа)» та літературний турнір «Стежками життя Тараса Шевченка».

Пресцентр ХДУ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон