Херсонська "Батьківщина": Відстоюємо право на справедливі тарифи

Батьківщина, перекрили рух, тарифи
Сьогодні Херсонщину накрила хвиля протестів. Люди зібрались біля обласної адміністрації та перекрили дорогу всеукраїнського значення, що з'єднує Херсонську та Миколаївську області, аби вимагати від влади скасувати рішення про підвищення тарифів на газ, тепло та електроенергію.

"Батьківщина" завжди піднімала питання тарифів і завищених цін на газ, і у всіх передвиборчих програмах "Батьківщини" це питання є одним з головних пунктів. Але, нажаль, на виборах, де вирішуються яким курсом йтиме Україна, люди підтримали "Слугу народу", не дивлячись на заяви колишнього представника Президента в Кабінеті Міністрів Андрія Геруса, який пояснював громадянам, що коли Зеленський казав про зменшення тарифів, він пожартував. Тоді це сприймалось як щира недосвідченість Геруса. Але сьогодні всі відчули, що це правда.

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко озвучила план дій для зниження тарифів, який полягає в тому, щоб природний газ вітчизняного видобутку українцям продавали за тією ціною, за якою держава закупила його влітку, тобто за втричі нижчою ціною, ніж його продають зараз, а це здешевить опалення та електроенергію. Окрім цього, ліквідація газового монополіста НАК "Нафтогаз", який давно перетворився з виробничої газовидобувної та газотранспортної компанії на компанію «газоперепродажну», допоможе розв’язати проблему непомірних постійно зростаючих тарифів.

"Батьківщина" разом з партіями "Наш край" та "Європейська Солідарність" ініціювали проведення позачергової сесії Херсонської обласної ради, яка мусить своєю монолітною позицією продемонструвати незгоду з позицією Кабміну Шмигаля. Сесія мала відбутися 14 січня, але діюча влада зі своєю більшістю відтермінувала її проведення до 21 січня, очевидно, сподіваючись, що загальне обурення вщухне. Для того, аби чітко спонукати владу відреагувати на звернення обласної ради, ми закликатимемо людей 21 січня на 9.30 прийти під стіни ОДА, щоб показати, що обурена не лише група активістів, яка сьогодні прийшла на мітинг, більшість населення вимагає справедливих тарифів.

На фото: голова Херсонської обласної організації "Батьківщина" Юрій Одарченко, голова Херсонської міської організації "Батьківщина" Марія Левківська.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон