GOOD TRUCK Service тепер у Херсоні!

GOOD TRUCK Service, професійний ремонт, машини
GOOD TRUCK Service – професійний ремонт MAN, DAF, Scania, Iveco, Volvo, Mercedes, Isuzu, Renault, JAC, Ford, ще, й облаштований найкомфортнішими умовами для водіїв – зоною відпочинку, яка включає душові, місце для прання та сушіння одягу, Wi -Fi та кафе.

GOOD TRUCK Service - це великий крок не тільки для міста Херсон, Херсонської області, а й для півдня України.

GOOD TRUCK Service – обладнаний сучасним мультибрендовим діагностичним устаткуванням – Bosch KTS Truck, також має ряд дилерського обладнання. На базі нового центру, працює дизельна паливна ділянка з 8-ми річним стажем, яка виконує ремонт паливної апаратури будь- якої складності на будь-якому автомобілі за допомогою сучасних стендів перевірки та настройки паливних систем. Сучасний інструмент дозволяє з мінімальними витратами як фінансовими, так і фізичними, робити заміну шкворнів без зняття балки, що значно допомагає економити на ремонті. Сервіс оснащений розвальним стендом, обладнанням Bosch, Denso, Delfi, Simence, специфічним інструментом для складних ремонтів АКПП, для обслуговування будь-якої моделі MAN, DAF, Scania, Iveco, Volvo, Mercedes, Isuzu, Renault, JAC, Ford та інші.

GOOD TRUCK Service - широкий спектр сервісних послуг для вантажної техніки в місті Херсон.

Ми здійснюємо будь-який вид відновлення вантажного транспорту, куди входять:

Сервісні контракти GOOD TRUCK Service з персональними пакетами послуг незабаром себе окуплять. Ви укладаєте договір і оплачуєте з ПДВ.

1. Клієнт заздалегідь узгодженим графіком надає автомобіль на станцію технічного обслуговування.

2. За результатами проведених перевірок клієнту надається перелік, де вказані ті види ремонтних робіт, які необхідно провести.

3. Клієнт завжди вчасно дізнається про потенційні несправності (якщо такі були виявлені) і може спланувати подальші ремонтні роботи без шкоди для основної діяльності та незапланованого простою техніки.

Для корпоративних клієнтів є гнучка система знижок та відстрочки платежів згідно договору.

GOOD TRUCK Service знаходиться на 7 км. Миколаївського шосе на трасі Херсон-Миколаїв на зручній розв’язці за Volkswagen Центр Херсон.

Для запису на сервіс, або укладення договору з GOOD TRUCK Service, звертайтесь за телефоном:
+38 (050) 34 44 034.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон