Проблемні питання децентралізації на Херсонщині

Херсонщина, децентралізація, Потоцький
Піднімає у своїх публікаціях представник Олешківської громади, депутат міської ради Павло Потоцький:

- Ще раз хочу повернутися до теми часу та порядку передачі, об'єктів цивільних прав (у тому числі права засновника юридичної особи) та рухомого і нерухомого майна із спільної власності територіальних громад району у комунальну власність громади!

Згідно Закону України "Про добровільне об'єднання громад" - об'єднана територіальна громада стає правонаступником всього майна, прав та обов'язків громад, що об'єдналися з дня набуття повноважень радою ОТГ.

У нашому випадку Олешківська міська рада набула повноважень 20 листопада 2020 року. Лише з цього часу, а не раніше, районна рада починає передачу всього нерухомого та рухомого майна, а також об’єктів цивільних прав (у тому числі права засновника (учасника) юридичної особи), які призначені для забезпечення видатків територіальних громад, направлених на здійснення органів місцевого самоврядування відповідних громад своїх повноважень.

Як вказано на сайті Децентралізації - не можна передати голі стіни або тільки стільці без установи чи закладу, і не можна передати «голу» юридичну особу без відповідного майна.

Тобто те про, що я вже не одноразово пишу в свої публікаціях, щодо неможливості передачі окремо нерухомого майна або окремо об'єктів цивільних прав (у тому числі права засновника юридичної особи) підтверджують Експерти Офісу підтримки реформи з децентралізації при Мінрегіоні в своїх рекомендаціях на сайті Децентралізація, - наголосив Павло ПОТОЦЬКИЙ.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон