Херсонські нацгвардійці передали новорічні подарунки дітям загиблих колег

нацгвардія, подарунки, миколайчики
"Святі Миколайчики" виглядають по різному, а ще вони можуть бути військовими. Один з таких - наш офіцер по роботі з особовим складом старший лейтенант Євгеній ДІАНОВ. Він вже багато років поспіль, напередодні свят, опікується важливою місією - привітанням тих, хто втратив батьків - справжніх Героїв.

Вчора, офіцер разом зі своїми святковими "помічниками" об'їхав Херсонщину, аби завітати в кожну родину загиблих нацгвардійців та передати приємні подарунки дітям від командування Національної гвардії України та військової частини 3056.

"Для нас честь принести радість дітям та іншим рідним наших полеглих побратимів. Дитячі посмішки в такі моменти дійсно безцінні. Заради них до останнього боролися на Сході їх батьки. І саме заради цих посмішок ми будемо робити дітям подарунки та захищатимемо рідні землі до перемоги", - зазначив Євгеній Діанов.Військова частина 3056 Національної гвардії України

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів