В Херсоні триває перший мистецький online-фестиваль "ХатаФест"

фестиваль, бібліотека, культура
Понад місяць минув (21 листопада), як у соціальній мережі Facebook розпочав свій поступ Перший мистецький online-фестиваль «ХатаФест». Організатори фестивалю: адміністрація Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара, правління ГО «Українська Хата – талантами багата» та ГО «Херсонське обласне бібліотечне товариство».

У роботі «ХатаФесту» взяли участь понад 100 творчих особистостей різних професій і віку (наймолодшому читцеві – Іванові Бабенку – 5 рочків, а найстаршим учасникам – українським поетам Анатолієві Дунаєву та Василеві Гайдамаці – 85). Найбільша кількість учасників, як не дивно, у номінації «Авторська поезія» – 25 учасників (із них – 5 учнів). Читців у трьох вікових категоріях всього понад 15 осіб, а учасників у номінації «Авторська пісня» близько 10.

У номінації «Вокальне мистецтво» понад 15 солістів-вокалістів та близько 10 вокальних колективів (від дуету до великого хору) вже встигли заявити про себе. Не менш успішні – 2 майстрині, які представили свої творчі роботи в номінації «Українська вишивка», та одна ґаздиня у номінації «Національна кухня».

Приємно відзначити, що надсилаються відео з усіх куточків України: з Івано-Франківської та Полтавської, Херсонської та Миколаївської, Львівської та Рівненської, Черкаської та Дніпропетровської , Хмельницької та Київської областей. Тексти, написані з чуйним люблячим серцем, доходять до глядачів і через аматорське відео, і через відео з професійною режисурою та високоякісною постановкою.

Дякуємо за співпрацю усім шанувальникам українського мистецтва, які об’єднались в «Українській Хаті» в єдину спільноту талановитих українців, хто пропонує до перегляду свої творчі знахідки у мережі Facebook під хештегом #ХатаФест.
Сподіваємося на нових учасників, адже час іще є: до 7 січня 2021 року кожен із талановитих і обдарованих Божою ласкою українців може долучитися до дружньої родини «ХатаФест». Ми ж гарантуємо вручити дипломи фестивалю усім учасникам та подарунки від наших партнерів кращим з кращих за велику кількість лайків у соціальній мережі. Чекаємо на вас!

Олег ОЛЕКСЮК,
заслужений працівник культури України,
керівник проєкту «Українська Хата – талантами багата».
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон