У Херсонському держуніверситеті обговорили стратегію розвитку вишу

ректор, ХДУ, звіт
Сьогодні, 21 грудня у Херсонському державному університеті відбулася Конференція трудового колективу. У достатній для кворуму кількості на заході зібралися керівники адміністративної ланки навчального закладу, декани факультетів, члени Конференції.

Основне питання порядку денного – результати роботи ректора Херсонського державного університету Олександра Співаковського у 2020 році. Виступаючи перед присутніми очільник вишу наголосив, що Херсонський державний університет впевнено рухається вперед згідно затвердженої стратегії розвитку освітнього закладу: «Пандемія і зміна поведінки цивілізації фактично не відобразилися на роботі навчального закладу. Ми не закривалися, не зупиняли навчальний процес, а перейшли на змішану форму навчання і продовжуємо працювати таким чином», – наголосив ректор.

Олександр Співаковський зосередив увагу присутніх на ключових моментах подальшого розвитку університету, основний з яких – збереження контингенту студентів: «У цьому напрямку ми маємо розпочати потужну роботу. Крім того, потрібно підвищувати рівень володіння іноземною мовою. Як серед викладачів, так і серед студентів», – закликав ректор університету.

Також Олександр Співаковський представив присутнім звіт за 2020 рік з конкретними цифрами та аналізом. У своєму виступі очільник вишу висловив вдячність усьому колективу ХДУ за підтримку, розуміння, допомогу і віддану працю на благо рідного університету. Після офіційного виступу ректора кожен з присутніх міг особисто поставити будь-яке запитання.

Після обговорення Конференція затвердила визнати роботу ректора ХДУ Олександра Співаковського задовільною, звіт надіслати до Міністерства науки і освіти України.

Надалі присутні заслухали питання про юридичне врегулювання відносин з Академічним ліцеєм імені О.В.Мішукова Херсонської міської ради при ХДУ. Після обговорення та виступів було прийнято наступний проєкт рішення: провести перемовини щодо зміни юридичного статусу Академічного ліцею та повернути Херсонський державний університет у статус співзасновників.

У свою чергу, проректор з фінансово-господарської та науково-педагогічної роботи Максим Вінник презентував стратегію фінансового розвитку університету на 2021 рік. Після ґрунтовної презентації проректора присутні одностайно проголосували за затвердження фінансового розвитку ХДУ.

Також у ході Конференції розглянули питання про затвердження Колективного договору між ректором та профспілковою організацією співробітників ХДУ на 2021-2026 рр.; про внесення змін до складу делегатів Конференції трудового колективу ХДУ; про внесення змін до складу Вченої ради ХДУ.

Прес-центр ХДУ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон