Професія вчителя повинна знов стати престижною та гідно оплачуваною

вчитель, Слуга народа, професія
Саме так вважають в політичній партії «Слуга Народу», - переконує голова Херсонської обласної організації партії Юрій Соболевський:

«Вчителя – це люди, які виховуючи наших дітей у школах створюють майбутнє України. Від якості освіти залежить, якою вона буде у майбутньому – сировинним додатком чи розвиненою високотехнологічною державою. І ми повинні створити вчителям гідні умови праці, зробити цю професію престижною.

Політична партія «Слуга Народу» почала процес реформи освіти в прийнятому у серпні Законі «Про повну загальну середню освіту». Ним закладено багато передумов для розвитку галузі та збільшення зарплатні вчителів до не менш трьох мінімальних зарплат у найближчі кілька років.

Також після виборів ми плануємо долучитися до цього процесу і попрацювати над збільшенням місцевої підтримки. Муніципальні надбавки, програми з виділення житла молодим спеціалістам – все це також підвищить привабливість професії. Це гра в довгу, яка згодом принесе значні плоди всьому суспільству», - прокоментував голова Херсонської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Юрій СОБОЛЄВСЬКИЙ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів