Херсонський державний університет звітує

Херсонський державний університет звітує
Про результати першого етапу прийому вступників через Освітні центри «Крим – Україна» та «Донбас - Україна».

Завершився перший етап прийому вступників через Освітні центри «Крим – Україна» та «Донбас - Україна» Херсонського державного університету. Освітні центри ХДУ займають 10 місце з 205 освітніх закладів України. Станом на сьогодні зафіксовано понад 75 звернень.

За словами керівниці Освітніх центрів «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» Тетяни Казакової, на першому етапі до ХДУ подали заяви 12 абітурієнтів. З них 11 вступників будуть навчатися на денній формі за державним замовленням і один на заочну форму (контракт).

За квотою Міністерства освіти та науки України на бюджетну форму навчання виділено 89 місць. У минулому навчальному році з тимчасово-окупованих територій до ХДУ вступили 22 особи. Кількість вступників у 2020 році буде оприлюднена після 23 жовтня.


Бажаючі стати студентами ХДУ через Освітні центри «Крим – Україна» та «Донбас - Україна» можуть подати документи до завершення 2 етапу прийому вступників 23 жовтня. Для цієї категорії студентів поселення в гуртожиток розпочнеться з 10 вересня, а вже з 14 вересня - розпочнеться навчання.

Прес-центр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів