У Херсонському держуніверситеті працює гаряча лінія для абітурієнтів

ХДУ, гаряча лінія, вступна кампанія
З 30 липня, у Херсонському державному університеті почала функціонувати гаряча лінія «Вступна кампанія-2020 у запитаннях та відповідях». Щодня з 14:00 до 16:00 абітурієнти та їх батьки зможуть отримати консультації щодо вступу до нашого освітнього закладу.

На зв’язку зі вступниками – відповідальний секретар Приймальної комісії ХДУ Наталія Воропай. Захід проходить на платформі Zoom. Підключитися мають змогу усі охочі. Адже вже з 1 серпня по всій країні стартує вступна кампанія. І, звісно, перед випускниками стоїть безліч питань від вибору професії до подачі документів до освітнього закладу. На всі хвилюючі питання кваліфіковані відповіді нададуть представники Приймальної комісії ХДУ.

До того ж, на базі університету розпочинає роботу консультаційний центр, де фахівці допоможуть вступникам у створенні особистого електронного кабінету, проконсультують щодо питань подання документів та допоможуть розібратися з усіма тонкощами вступної кампанії-2020.

Зазначимо, що вже протягом тижня у Херсонському державному університеті триває цикл онлайн-консультацій із деканами факультетів. Мета зустрічей – допомогти молоді краще зорієнтуватися у власному професійному виборі, розширити уявлення про факультет та освітній заклад в цілому. І, звісно, більш ґрунтовно розібратися з нововведеннями цьогорічної вступної кампанії. Графік консультацій розміщений на офіційному сайті університету та у соцмережах. Тож слідкуйте за нашими новинами.

Долучайтесь до нас у соцмережах – Telegram Instagram Facebook


Прес-центр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон