У Херсоні визначено переможця конкурсу на створення "Школи миру"

конкурс, Школа миру, переможці
Підбито результати конкурсного відбору серед закладів загальної середньої освіти для участі у проєкті «Побудова миру в Україні: розвиток у дітей та молоді здібностей до ненасильницького вирішення конфліктів». Конкурс організовано Фондом громади міста Херсона «Захист» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини (ChildFund Deutsсhland) та Всеукраїнською громадською організацією «Поруч».

Конкурс проєтів проведеноу березні –квітні за фінансової підтримки Інституту міжнародних відносин IFA, що фінансується міністерством закордонних справ Німеччини (АА). Фінансування спрямоване на створення та обладнання в школах класів Миру, проведення заходів із соціального згуртування, медіації, ведення діалогу та методів комунікації, організація візитів-обмінів в інші регіони України, проведення навчального літнього табору.

П’ять закладів загальної сердньої освіти (№ 4, 6, 31, 36, 54) м. Херсона надіслали свої проєктні заявки для участі у конкурсі. Переможцем конкурсу визнано Херсонську гімназію №6 Херсонської міської ради. Саме на її базі буде створено «Школи миру» за кошти грантодавців. Вона стане дружнім для дітей простором, осередком миру, центром інформаційної, просвітницької та навчальної діяльності щодо ненасильницького врегулювання конфліктів.

«Школа миру» буде відкритою не тільки для учнів, їх батьків та працівників гімназії, але й для школярів і вчителів інших шкіл нашого міста, широкої громадськості, усіх, кого хвилює тематика протидії насильству, попередження і трансформації конфліктів.

Дякуємо колективам шкіл за участь у конкурсі та вітаємо колектив Херсонської гімназії №6 зі здобутою перемогою.

Управління освіти Херсонської міської ради
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів