Олешківська районна лікарня отримає більше 52 мільйонів гривень

Олешки, лікарня, гроші
Олешківська центральна районна лікарня має отримати у 2020 році від Національної служби здоров'я України більше 52 мільйонів гривень. Про це повідомив голова Олешківської районної ради Павло Потоцький.

- Шановні жителі Олешківського району! Мабуть багато хто з вас пам'ятає, як критикували роботу Олешківської центральної районної лікарні та її керівника, вказували про неготовність медичного закладу до підписання угоди з Національною службою здоров'я України. Прикро, що тих хто критикує набагато більше, ніж тих хто працює. Тому, що ті хто працюють не мають часу на критику.

01 квітня 2020 року вже позаду, а укладення угоди Олешківською ЦРЛ залишилось непоміченим. Не зважаючи на всі негативні настрої угода все ж була укладена.

За цією угодою Олешківська ЦРЛ має отримати у 2020 році від НСЗУ більше 52 мільйонів гривень. Хочу подякувати усьому колективу Олешківської ЦРЛ та її директору Попенко О.І. за злагоджену і плідну працю!!!
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів