Херсонка розказала про карантин у Польщі

Херсонка, розповідь, Польша
Херсонка Маргарита Коробова розповіла про карантин у Польщі: сім-вісім хворих у Гданську, Поморське воєводство Польщі, та близько тисячі людей у домашній ізоляції. З середи введений карантин у школах, дитячих садках та вищих навчальних закладах.

Дезінфекційні засоби для рук розкупили в аптеках та магазинах косметики. В приватних офісах стоять дезінфектори, - розказала скайпом херсонка, яка проживає у Гданську, Маргарита Коробова:

"Ситуацію ускладнило те, що 12-го березня померла жінка в Познані, це недалеко від нас. І міністр охорони здоров’я говорить про те, що можуть вжити, щоб обмежити переїзди по країні і взагалі заборонити відвідування деяких місць. У нас не працюють кінотеатри, скасовані футбольні матчі, концерти. Офіси переходять на хоум-воркінг режим - якщо дозволяють обставини, переходять на роботу з дому.

Спеціально проїхала міським транспортом і подивилася, як там. Людей майже немає, на зупинках людей теж дуже мало. На кожній зупинці відкривають двері і можна відчути стійкий запах від дезинфікуючих засобів. Поручні та підлогу постійно цим всім обробляють. З’явилася чутки, що не будуть працювати супермаркети і продуктові магазини, тому люди почали скуповувати все. На полицях немає каш, макаронів, туалетного паперу, мила, м’яса. Офіційної інформації немає. Голоду немає. Усі останні магазини працюють як завжди".


За матеріалами Суспільний Херсон

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів