Херсонщину хочуть зробити базовим регіоном рибного господарства

Херсонщину хочуть зробити базовим регіоном рибного господарства


За інформацією радника голови облдержадміністрації Євгена Алхімова, програмою передбачається залучення коштів з державного бюджету (близько 11 млн грн) на оновлення рибопромислового флоту та коштів обласного бюджету (майже 3 млн грн) – на проведення інвентаризації та бонітування водойм області.

Планується обстеження водних об'єктів на предмет визначення їх фактичних характеристик, реального технічного стану гідротехнічних споруд та можливості їх використання для потреб риборозведення.

«Особливість програми в тому, що до цього часу бонітування цих водойм не проводилось, не визначались їх можливості, стан. Тобто для того, щоб розуміти, в якому стані наше рибне господарство, необхідно провести інвентаризацію», – зазначив Євген Алхімов.

Мета програми полягає у забезпеченні сталого розвитку рибного господарства, збереженні та збільшенні запасів промислових видів риб, впровадженні комплексних заходів з підвищення продуктивності водойм та виведення рибної галузі «з тіні».

За результатами виконання програми очікується: доведення рівня споживання рибної продукції до 15 кг на рік на душу населення в області; збільшення обсягів добування (вилову) водних біоресурсів; забезпечення продовольчої безпеки області та держави в цілому, створення додаткових робочих місць; підвищення конкурентоспроможності вітчизняної рибної продукції; зниження рівня ННН-рибальства; зниження корупційних ризиків у галузі рибного господарства.

За матеріалами IPC-Генічеськ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів