В Херсоні відзначили 200-річчя Пантелеймона Куліша

В Херсоні відзначили 200-річчя Пантелеймона Куліша
Працівники бібліотечної системи Херсона організували захід із відзначення пам`ятної дати з дня народження митця.

До 200-річчя від дня народження видатного українського письменника, фольклориста, етнографа, перекладача і громадського діяча Пантелеймона Куліша бібліотекарі Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова провели літературну рапсодію «Не забудеш мене, поки віку твого, моя нене Вкраїно» для учнів 9,10 класів Херсонської ЗОШ №13 та Киселівської ЗОШ.

Працівники книгозбірні розповіли про життєвий та творчий шлях письменника. Молоді було цікаво дізнатися про те, що Куліш — автор першого українського фонетичного правопису, українського букваря та першої «Граматики» для навчання дітей рідній мові, перекладів українською Біблії, творів Шекспіра та Байрона

Добірка відеороликів познайомила молодь зі світом героїв «Чорної ради» Пантелеймона Куліша – першого історичного роману українською мовою, красою і багатством матеріальної та духовної культури козацької України.

Джерело

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів