Херсонським вчителям розповіли про виклики мовної практики сучасності

Херсонським вчителям розповіли про виклики мовної практики сучасності
Сьогодні, 6 листопада, у Херсонському державному університеті відбулася публічна лекція проректора з наукової роботи, професора Сергія Омельчука «Нова редакція українського правопису. Виклики мовної практики сучасності». Захід пройшов у конференц-залі Наукової бібліотеки Херсонського державного університету.

На лекції зібралися вчителі з різних районів та ОТГ Херсонщини не тільки української мови та літератури, а й інших предметів.

На початку Сергій Омельчук привітав присутніх та передав вітання від ректора Олександра Співаковського. Надалі Сергій Аркадійович ознайомив педагогів не лише з тими змінами, які відбулися у новій редакції правопису, а й акцентував увагу на їхньому застосуванні у різних сферах діяльності.

«Херсонський державний університет з вересня поточного року поступово впроваджує зміни у справочинстві та роботі професорсько-викладацького складу, освітньому процесі. Це питання заслухали на Вченій раді. До того ж, у виші відбулася низка семінарів-тренінгів щодо впровадження нової редакції «Українського правопису», – розповів проректор.

Крім того, у коворкінг-центрі Наукової бібліотеки для гостей студенти та викладачі факультету української філології та журналістики провели методичний калейдоскоп інноваційних прийомів і технологій, що використовуються на сучасних уроках літератури. А також провели онлайн-опитування.

Привітав вчителів й декан факультету української філології та журналістики Володимир Олексенко. «Мені приємно чути відгуки керівництва шкіл, що факультет підготував високоякісних фахівців», – зазначив Володимир Павлович та побажав гарного спілкування й приємних зустрічей.

Також у рамках заходу присутні переглянули презентаційне відео про наш навчальний заклад. А провідний фахівець гуманітарного відділу Світлана Клименко ознайомила присутніх з факультетами, спеціальностями та з тими можливостями, які отримує студент закладу вищої освіти у разі вступу до ХДУ.

Прес-центр ХДУ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів