ХДУ провів спільний науковий захід для психологів України та зарубіжжя

26 вересня на базі соціально-психологічного факультету Херсонського державного університету відкрилася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Соціокультурні та психологічні виміри становлення особистості»,яка об'єднала 184 учасника.

Організаторами наукового заходу виступили кафедра загальної та соціальної психології та кафедра практичної психології ХДУ. Співорганізаторами конференції стали лабораторія психології мас та спільнот Інституту соціальної та політичної психології НАПН України; Асоціація політичних психологів України; кафедра психології Дніпровського гуманітарного університету; кафедра психології Запорізького національного технічного університету; кафедра загальної та практичної психології Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка; кафедра загальної, вікової та соціальної психології Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка; кафедра психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка; факультет психології Гродненського державного університету імені Янки Купали (Республіка Білорусь); факультет педагогіки та психології Ташкентського державного університету імені Нізамі (Республіка Узбекистан); кафедра педагогіки, психології та мов Бухарського державного медичного інституту імені Абу Алі ібн Сіно (Республіка Узбекистан).

Відкриваючи захід у конференц-залі Наукової бібліотеки ХДУ, декан соціально-психологічного факультету Ірина Шапошникова побажала учасникам та гостям плідної роботи, закцентувавши на важливості теми конференції у сучасній науці.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський привітав присутніх у стінах Херсонського державного університету – найстарішого закладу освіти Таврійського регіону – у форматі відеопривітання. Він зазначив, що конференція – це чудова нагода не тільки зустрітися із вченими, а й обмінятися досвідом, науковими напрацюваннями, досягненнями та відкриттями.

«Нехай цей обмін буде плідним, а ваші наукові розвідки будуть представлені цікавими науковими доповідями на пленарних та секційних засіданнях», – наголосив Олександр Володимирович й побажав поважному зібранню творчого натхнення, наукового конструктивізму, плідної роботи та цікавих фахових дискусій.

Також долучилися до привітань проректори ХДУ Сергій Омельчук та Оксана Лаврикова й організатори конференції – завідувачі кафедр Олена Блинова та Наталія Тавровецька.

У свою чергу, гості наукового заходу висловили вдячність спільноті Херсонського державного університету за гостинність та організацію такої потужної конференції.

Програма заходу передбачала пленарне та секційні засідання, презентацію авторських шкіл, відкриті лекції провідних науковців, навчальні семінари, творчі майстерні, майстер-класи, роботу круглих столів.

Як зазначають самі організатори, ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Соціокультурні та психологічні виміри становлення особистості» – важлива і символічна подія для психологічної спільноти не лише Херсонщини, а й півдня України. Цей науковий захід об'єднує психологів-науковців та психологів-практиків з усіх областей України та із зарубіжжя.

Цього року у роботі конференції взяли участь фахівці з Білорусі та Узбекистану. Плідна співпраця об'єднала представників 4 наукових установ, 28 закладів вищої освіти та 5 інших установ України, 4 закладів вищої освіти Білорусі та 4 закладів вищої освіти Узбекистану.

Другий день роботи конференції, 27 вересня, практично спрямований та представлений роботою майстер-класів і авторських шкіл.

Зазначимо, що Міжнародна науково-практична конференція вже другий рік поспіль об'єднує однодумців, які не байдужі до проблем сучасної людини, сучасного суспільства, які мають хист і наснагу, аби гідно нести звання професіонала і дійсно допомагати щирим словом.

Прес-центр ХДУ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон