У Херсоні відбулася перша сесія Міського учнівського парламенту

У Херсоні відбулася перша сесія Міського учнівського парламенту
На минулому тижні, 17 вересня 2019 року на базі Палацу дитячої та юнацької творчості, відбулася І сесія ХIV скликання Міського учнівського парламенту. Учасниками сесії були 130 лідерів (делеговані учні до парламенту і президенти шкільних органів самоврядування) та 34 педагоги-організатори.

Вітав учасників заходу та вручив нагороди переможцям конкурсів Ю.М. Ніконов, начальник управління освіти Херсонської міської ради. Лідери загону «Перспектива» (представники комісії з питань зв'язків з громадськістю та ЗМІ Міського учнівського парламенту) привітали усіх яскравим виступом.

На сесії члени Міського учнівського парламенту звітували про свою роботу у 2018-2019 навчальному році та роботу в загонах лідерів( «Місто успішних підлітків», табір ім. І. Голубця, м. Скадовськ), обирали голову Міського учнівського парламенту, затверджували план та регламент роботи на навчальний рік, формували новий склад комісій.

На посаду голови учнівського парламенту претендували три лідери, які презентували свої програми. За результатами голосування головою Міського учнівського парламенту обрано Занько Анжеліку (учениця 10 класу, Херсонський академічний ліцей ім.. О.Мішукова), Юдіну Анну (учениця 10-го класу, гімназія №3) - заступником голови Міського учнівського парламенту, Якименко Світлану (учениця 8-го класу, НВК № 51) – секретарем ради Міського учнівського парламенту.

Затвердивши план роботи та регламент учнівського парламенту, делеговані представники познайомилися з кураторами та роботою у комісії, після чого сформували новий склад комісій МУП і провели на перші засідання.

Поки лідери МУП працювали на засіданнях, представником управління освіти було проведено нараду з педагогами організаторами, щодо взаємодії між шкільними органами дитячого врядування та Міським учнівським парламентом.

За матеріалами Управління освіти Херсонської міської ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів