Курортницю на Херсонщині засмага до лікарні довела

В розпал «оксамитового сезону» на курортах Херсонщини численні відпочивальники так старанно підставляють тіла палючим сонячним променям, що замість бажаної засмаги отримують...шпиталізацію.

От і біля села Приморське (Більшовик) Голопристанського району вкрай невдало відпочила пенсіонерка з Черкащини. Прибувши з іншої кліматичної зони, вона так довго «підсмажувалася» на пляжі, що організм просто не витримав: родичі привезли жінку власним транспортом до Херсонського кардіодиспансеру із тяжким гіпертонічним кризом та очевидними ознаками порушення мозкового кровообігу.

Кардіологам вдалося відвернути ще страшніші наслідки – стан пацієнтки нормалізувався, але надалі їй треба буде більше дбати про своє здоров'я, і не захоплюватися мріями про південну засмагу.

Втім, головний лікар кардіодиспансеру Олег Мазуряк каже, що здоров'я з такою ж інтенсивністю підривають і наші земляки – насамперед, під час «відпочинку» на дачах. Так якраз триває збирання достиглих фруктів та овочів, що власники фазенд годинами проводять під палючим сонцем, аби тільки нічого з врожаю не перестигло та не попсувалося.

А в результаті «псуються» самі ж дачники: чи не щотижня до кардіодиспансеру із тими ж важкими гіпертонічними кризами шпиталізують по двоє й більше таких-от «ударників капіталістичної праці».

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
"Новий День"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон