Голова Олешківської райради перевірив готовність шкіл району до нового навчального року

Сьогодні, 22 серпня, голова районної ради Павло Потоцький відвідав Олешківську спеціалізовану школу І-ІІІ ст. № 2, Олешківську спеціалізовану школу І-ІІІ ст. № 4, Підстепненську ЗОШ І-ІІ ст., Піщанівську ЗОШ І ст., СолонцівськуЗОШ І-ІІ ст. з перевіркою підготовки навчальних закладів до роботи у новому 2019 -2020 навчальному році.

Він поспілкувався із керівниками стосовно проблемних питань та оглянув навчальні заклади. Хоча в деяких із них ще ведуться незначні роботи – прибирання територій та класних кімнат тощо та вже можна з впевненістю сказати, що у вересні наші діти прийдуть у затишні, відремонтовані, облаштовані школи.

Під час візиту голови районної ради до Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 у навчальному закладі проводилася сесія підвищення кваліфікації для 44 вчителів початкової школи Олешківського району, включаючи школи ОТГ , які будуть впроваджувати Державний стандарт початкової освіти у 2020-2021 навчальному році.

За матеріалами Олешківської районної ради

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів