Голова Олешківської райради перевірив готовність шкіл району до нового навчального року

Голова Олешківської райради перевірив готовність шкіл району до нового навчального року
Сьогодні, 22 серпня, голова районної ради Павло Потоцький відвідав Олешківську спеціалізовану школу І-ІІІ ст. № 2, Олешківську спеціалізовану школу І-ІІІ ст. № 4, Підстепненську ЗОШ І-ІІ ст., Піщанівську ЗОШ І ст., СолонцівськуЗОШ І-ІІ ст. з перевіркою підготовки навчальних закладів до роботи у новому 2019 -2020 навчальному році.

Він поспілкувався із керівниками стосовно проблемних питань та оглянув навчальні заклади. Хоча в деяких із них ще ведуться незначні роботи – прибирання територій та класних кімнат тощо та вже можна з впевненістю сказати, що у вересні наші діти прийдуть у затишні, відремонтовані, облаштовані школи.

Під час візиту голови районної ради до Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 у навчальному закладі проводилася сесія підвищення кваліфікації для 44 вчителів початкової школи Олешківського району, включаючи школи ОТГ , які будуть впроваджувати Державний стандарт початкової освіти у 2020-2021 навчальному році.

За матеріалами Олешківської районної ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів